www.gta.lg.lt FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SAMP diskusijos
 
rodiklisGalleryLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Atranka į Transporterių direktoriaus postą.

Go down 
+10
Dainius_Nonaitis
Karolis_Pulka
manovardasernesta
Lukengas
Paulius_Massive
Gytis_Carlo
Kotryna_Sivler
Zilvinas_Kataitis.
Boltikas
Paulius_Cervoni.
14 posters
AutoriusPranešimas
Paulius_Cervoni.

Paulius_Cervoni.


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-09-29
Miestas : Utena

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Atranka į Transporterių direktoriaus postą.   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-14, 09:56

Atranką į Transporterių direktoriaus postą




Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:

2. Jūsų patirtis serveryje:

3. Kodėl norite būti šios firmos direktoriumi:

4. Ar esate dirbęs šiame darbe, jei taip kiek laiko:

5. Ką naujo (savito) ineštumėte į šį darbą:

6. Papasakokite kaip suprantate šį darbą:

7. Ar esate buvęs direktoriumi/pavaduotoju:

8. Ką veikiate prisijungęs serveryje (važinėjete su mašina, dirbate ir panašiai):

9. Kokia bus jūsų darbuotojų darbo diena (pertraukos, darbo laikas, treniruotės ir panašiai):





Taisyklės:

1. Galima rašyti tik 1 komentarą į direktoriaus postą.
2. Visi klausimai turi būti atsakyti.
3. Norėdami rašyti spauskite ,,Post Reply''
3. Draudžiama kopijuoti anketas.
Atgal į viršų Go down
http://gta.LG.lt
Boltikas

Boltikas


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2013-07-05
Age : 25
Miestas : www.ava-squad.xe.lt

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Trans drk   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-14, 10:24

1. Andrius Boltikas

2. 50500 xp, bet zaidziu cia apie 2 metus

3. Noriu būti šios firmos direktoriumi, nes noriu, kad sis darbas vel atgytu ir tureciau kur deti savo laika [ freeetime]

4. Taip, esu dirbes transporteriuose, apie 1-2men.

5. Event darbuotojams, pamokos.

6. Manau, kad cia yra kaip ir taxistu darbas, BET jie moka zymiai geriau vairuoti masina, ir aptarnauti klientus.

7. Ne.

8. Megstu driftinti, bendraut su draugais, kartais pasisaudyt ir zinoma dirbti kai bunu prisijunges.

9. Taigi iki 18-20h butu paprastas darbo laikas, o nuo tada daryciau event taxistams/transporteriams, kelis kartus padaryciau ir dm treniruotes, kad moketu apsigint nuo nepatenkintu klientu.
Atgal į viršų Go down
http://www.ava-squad.xe.lt
Zilvinas_Kataitis.

Zilvinas_Kataitis.


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2012-10-06
Age : 24
Miestas : Kazlų Rūda

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atranka į Transporterių direktoriaus postą.   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-14, 10:33

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zilvinas_Kataitis

2. Jūsų patirtis serveryje: 42k xp

3. Kodėl norite būti šios firmos direktoriumi: Nes šitas darbas man patinka.

4. Ar esate dirbęs šiame darbe, jei taip kiek laiko: Taip,2sav.

5. Ką naujo (savito) ineštumėte į šį darbą: Daryčiau eventus darbuotojams.

6. Papasakokite kaip suprantate šį darbą: Tai taxi aukštesnis rangas.

7. Ar esate buvęs direktoriumi/pavaduotoju: Ne.

8. Ką veikiate prisijungęs serveryje (važinėjete su mašina, dirbate ir panašiai): Važinėju su mašina.

9. Kokia bus jūsų darbuotojų darbo diena (pertraukos, darbo laikas, treniruotės ir panašiai): Visa savaite galės dirbt,kiekviena diena po 1h pertraukos,šeštadienį laisvadienis,sekmadieni dirbt.
Atgal į viršų Go down
Kotryna_Sivler




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2013-04-13
Miestas : Marijampolė

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-14, 14:56

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kotryna_Sivler.

2. Jūsų patirtis serveryje: 66000 XP.

3. Kodėl norite būti šios firmos direktoriumi: Nes kartą jau teko būti Trans direktore, todėl turiu patirties. Taip pat dažnai būnu online, visada prižiūriu savo darbą, padaryčiau tvarką, prižiūrėčiau darbuotojus, bazę laikyčiau tvarkingą, sąžiningai mokėčiau algas ir priimčiau į darbą tik tuos žmones kurie bus uždirbę tam tikrą sumą.

4. Ar esate dirbęs šiame darbe, jei taip kiek laiko: Taip ir dabar dirbu, pusę metų apytiksliai.

5. Ką naujo (savito) ineštumėte į šį darbą: Daugiau griežtumo, draugiškumo tarp kolegų, tvarkingumo, mandagumo aptarnaujant klientus,taip pat, nenoriu, kad būtų šaudomasi ar daromos kitos nesamonės.

6. Papasakokite kaip suprantate šį darbą: Šiame darbe reikia būti ypač mandagiu ir greitu kad aptarnautume savo klientus, reaguoti į kiekvieną iškvietimą, žinoti mapp`ą, kad galėtume nuvešti savo klientą ten, kur jis paprašys.

7. Ar esate buvęs direktoriumi/pavaduotoju: Taip, esu.

8. Ką veikiate prisijungęs serveryje (važinėjete su mašina, dirbate ir panašiai): Dažniausiai dirbu, t.y važinėju su mašina, prižiūriu bazę, kad ji būtų tvarkinga, ieškau numestų darbinių mašinų, bendrauju su kolegomis ir kitais žaidėjais.

9. Kokia bus jūsų darbuotojų darbo diena (pertraukos, darbo laikas, treniruotės ir panašiai): Manau, kad darbuotojas pats galės spręsti kada pasidaryti pertrauką, o kada dirbti, man yra svarbu, kad pas darbuotoją per tam tikrą laiką būtų uždirbta tam tikra suma, būtų laikomasi taisyklių, darbuotojui būtų smagu dirbti Transporteriu. Smile
Atgal į viršų Go down
Gytis_Carlo

Gytis_Carlo


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2012-10-17

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atranka į Transporterių direktoriaus postą.   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-15, 08:26

1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Gytis_Carlo

2. Jūsų patirtis serveryje: 72k su viršum.

3. Kodėl norite būti šios firmos direktoriumi: Nes sis darbas man yra mėgiamas, patikimai dirbu jame, be to aš šį darbą norėčiau atgaivinti, ir vėl padaryti jog visi Transporterio darbuotojai, reaguotu į visus žmonių iškvietimus, bendrautu draugiškai su klientais ir su bendradarbiais. Taipogi, jei darbuotojai bus palikę netvarkinga garažą, ar bus paliktos belenkur mašinos, bus baudžiami.

4. Ar esate dirbęs šiame darbe, jei taip kiek laiko: Dirbu virs mėnesio.

5. Ką naujo (savito) Įneštumėte į šį darbą: Įneščiau didesnes Premijas, taipogi butu darbuotojams Event'u, per kuriuos darbuotojai galėtų laimėti pinigu, arba "Neliečiamybę", kitaip tariant, Pirmadieni, jis nebus pašalintas iš darbo.

6. Papasakokite kaip suprantate šį darbą: Tai yra Taxi aukštesnysis Lygis, per kuri Transporterio darbuotojai gauna geresnes ir greitesnes mašinas, bei didesne alga.

7. Ar esate buvęs direktoriumi/pavaduotoju: Ne.

8. Ką veikiate prisijungęs serveryje (važinėjate su masina, dirbate ir panašiai): Dažniausiai važinėju su darbine masina, bet retkarčiais ir dalyvauju Event'uose, bei juos rengiu ir aš pats.

9. Kokia bus jūsų darbuotoju darbo diena (pertraukos, darbo laikas, treniruotes ir panašiai): Nuo Pirmadienio iki Ketvirtadienio darbuotojai dirba sąžiningai, paskui Penktadieni būna visokie Event'ai, Šeštadieni vėl dirba, Sekmadienio vakaras, t.y. nuo 20 val. laisva, ir nuo Pirmadienio vėl dirba.


Paskutinį kartą redagavo Gytis_Carlo, 2013-12-16, 19:44. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Paulius_Cervoni.

Paulius_Cervoni.


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-09-29
Miestas : Utena

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atranka į Transporterių direktoriaus postą.   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-15, 13:52

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Paulius_Cervoni.

2. Jūsų patirtis serveryje: 258.000.

3. Kodėl norite būti šios firmos direktoriumi: Pirmiausiai tai dėl to, kad pasiilgau šių pareigų, bei atsakomybės. Taip pat šis darbas mane domino, nuo pirmų dienų. Savo privilegijomis, veikla, transportu, pareigomis serveryje.

4. Ar esate dirbęs šiame darbe, jei taip kiek laiko: Esu, prieš tampant medikų direktoriumi, tai buvo prieš metus su biškiuku. Tikrai nemažą laiko tarpą.

5. Ką naujo (savito) ineštumėte į šį darbą: Savo tvarką, darbuotojams patinkančią atmosferą, jiems bus gera dirbti šiame darbe. Transporteriai iškils taip, kaip kilo medikai mūsų su Memory laikais.[

6. Papasakokite kaip suprantate šį darbą: Šis darbas yra ypač reikalingas mūsų serverio žaidėjams, o ypač naujokams. Darbo paskirtis paprasta, tiesiog nuvežti keleivį į jo paskirtą vieta. Rasti su juo bendrą kalbą kelionės metu, kad ir kokia ji trumpa būtų. Dirbti taip, kad žmonės pirmiausiai kviestų taxi/transporterius, o ne kitus.

7. Ar esate buvęs direktoriumi/pavaduotoju: Taip, esu.

8. Ką veikiate prisijungęs serveryje (važinėjete su mašina, dirbate ir panašiai): Važinėjų su savo nuosavu transportu, kartais prikabinu ir darbinę, tačiau su infernus'u bus tiesiog malonumas važinėti. Plepu su serverio žaidėjais, stengiuosi padėti jiems, atlieku administratoriaus darbą.

9. Kokia bus jūsų darbuotojų darbo diena (pertraukos, darbo laikas, treniruotės ir panašiai): Kadangi esu nusiteikęs jiems būti griežtas, bet teisingas stengsiuosi kartais truputį panuolaidžiauti. Petraukos bus dažniau, nei turėtų būti. Žinoma priklausys nuo darbuotojo, ar jis nusiteikęs rimtam darbui, ar tiesiog geriau praleisti laiką. Treniruočių taip pat nepamiršiu, idėsiu ir jas. O darbo laikas bus patogus darbuotojams, patys jį nutarsime.
Atgal į viršų Go down
http://gta.LG.lt
Paulius_Massive




Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2011-03-11

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atranka į Transporterių direktoriaus postą.   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-15, 18:11


1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Paulius_Massive

2. Jūsų patirtis serveryje: 80k

3. Kodėl norite būti šios firmos direktoriumi: Pareigos,eventai darbuotojams,apmokymai naujokams:)

4. Ar esate dirbęs šiame darbe, jei taip kiek laiko: Taip, pastaruoju maetu dirbu transporteriu mazdaug 5-7men:)

5. Ką naujo (savito) ineštumėte į šį darbą: Padeciau visiem;)

6. Papasakokite kaip suprantate šį darbą:Siam darbui reikia tureti gerus vairavimo igudzius,taip nemazai buti online norint pasiekti si darba

7. Ar esate buvęs direktoriumi/pavaduotoju:Ne

8. Ką veikiate prisijungęs serveryje (važinėjete su mašina, dirbate ir panašiai):Vazineju su Infernus na zinoma padedu zmones dalyvauju eventuose

9. Kokia bus jūsų darbuotojų darbo diena (pertraukos, darbo laikas, treniruotės ir panašiai):Tures daug dirbti bet eventuose gales dalyvauti laisvai:)
Atgal į viršų Go down
Lukengas

Lukengas


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2012-01-28

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atranka į Transporterių direktoriaus postą.   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-15, 19:36


1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lukengas_Luciano

2. Jūsų patirtis serveryje: 140381

3. Kodėl norite būti šios firmos direktoriumi: Kazkada buvau ir patiko, bet man ji nuime nors to nenorejau, todel noriu dabar ji atgauti.

4. Ar esate dirbęs šiame darbe, jei taip kiek laiko: 9 menesius.

5. Ką naujo (savito) ineštumėte į šį darbą: Daryciau eventus darbuotojams, premijos neblogos butu.

6. Papasakokite kaip suprantate šį darbą: Sitam darbe reikia greitai nuvezt zmones nuo a iki b.

7. Ar esate buvęs direktoriumi/pavaduotoju: TAIP

8. Ką veikiate prisijungęs serveryje (važinėjete su mašina, dirbate ir panašiai): Dirbu su darbine, kartais vazineju su nuosava masina.

9. Kokia bus jūsų darbuotojų darbo diena (pertraukos, darbo laikas, treniruotės ir panašiai): Dirba beveik visada, isskyrus per algas ir eventu metu.
Atgal į viršų Go down
manovardasernesta




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2013-12-16

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atranka į Transporterių direktoriaus postą.   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-16, 18:26

1. Ernesta_Green

2. Šiuo metu 43270xp , bet servery ~ 2 metai .

3. Nes šioje firmoje dirbu jau gana ilgai, apie 6 mėnesius, kasdien būnu prisijungusiu apie 2-4h. Noriu atgaivinti trasporterius ! Smile

4. Dirbu iki šiol jau gal 6 mėnesius .

5. Galbūt sugalvočiau kokių naujovių, kad pagyvėtu trasporteriu darbas.

6. Šis darbas yra gan atsakingas, reikia vykdyti žmonių nurodymus, nuvežti i jam norimą vietą ir būti paslaugiems.

7. Ne nesu, bet tikrai žinau jo pareigas .

8. Kai būnu prisijungusi serveryje, aš tankiausiai dirbu savo darba, važinėju su mašiną, darau eventus, padedu naujokams . Smile

9. Darbuotojai dirbs kada galės, aišku , aš juos spausiu , kad dirbtu, jei jau bus labai nedirbantis išmesiu.  afro Basketball 
Atgal į viršų Go down
Karolis_Pulka




Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2012-02-11
Age : 25

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Alas_Pacino   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-16, 21:00

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Alas_Pacino

2. Jūsų patirtis serveryje:30k

3. Kodėl norite būti šios firmos direktoriumi:Norėčiau,nes esu prabuves vienu direktorium 5mėn. ir noriu naujo išbandyt,pavadovaut Very Happy

4. Ar esate dirbęs šiame darbe, jei taip kiek laiko: dirbes ir seniau apie 4mėnesius daugiau gal,o dbr 3savaites

5. Ką naujo (savito) ineštumėte į šį darbą: atneščiau lituku daugiau i pelna,darbuotoju.

6. Papasakokite kaip suprantate šį darbą: Slaptus klientus vežiot greit ir slaptai.

7. Ar esate buvęs direktoriumi/pavaduotoju:Esu buves taxi direktoriumi.

8. Ką veikiate prisijungęs serveryje (važinėjete su mašina, dirbate ir panašiai):dirbu,važineju su darbine,atsiranda klientas paiimu.

9. Kokia bus jūsų darbuotojų darbo diena (pertraukos, darbo laikas, treniruotės ir panašiai):Svarbu man kad jis atėjas i darbą neveltui butu užėjas dirbt kad neišeitu pertraukos 1-2mėn,duosiu kontaktus jei iškils darbuotojui bėda parašo ir išspresim jei negalės žaist,o dirbt galės savotiškai,bet pagal mano darbo taisykles.
Atgal į viršų Go down
Dainius_Nonaitis




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2013-12-23
Age : 34

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atranka į Transporterių direktoriaus postą.   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-23, 16:13


1. Dainius_Nonaitis

2. 67666xp

3. Esu dirbes šiame darbe 2men, po kiek laiko gryždavau ir vel dirbdavau:)

4. Į šią firma ineščiau tikrai daug geru darbu. Visu pirma reikia atsakomybes!

5. Na visu Pirma darbuotojus mokinčiau 1-Pagarbos su Klientu 2-Nesikeikti 3-Nešaudyti savo kolegų jai pamatyčiau tai darant - išmesčiau be perspėjimo.

6. Šį darbą aš suprantu, kad Kliėnta reikia pristatyti greitai, pigiai ir saugiai pergabenti iš taško A į tašką B.

7. Taip esu, Vyr.g Direktoriumi ir Ligoninės išbuvau apie ~4-5men, Dar esu buves CAMORRA gaujos Direktorius.

8. Daugiausiai žaisdamas serveryje keliu pelną su darbine mašina, važinėdamas.

9. Visu Pirma Darbuotojas turi savo nuomone ir jis pats nuspręs kada dirbti o kada nieko doro neveikt. Darbuotojams daryčiau eventus. O kokį laisvą darbo laiką suderintumeme su pačiais darbuotojais;)
Atgal į viršų Go down
Regis_Siger




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2012-01-04

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atranka į Transporterių direktoriaus postą.   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-24, 14:12

1. Regis_Siger
2. 115k xp
3. nes greitos masinos Very Happy
4. esu dirbes 1 karta apie 3-5 savaites
5. jei nemeluojant tai nieko jame netruksta tai nieko ir neinesciau Very Happy
6. Infernusai ne drag'ams, draskymuisi po miesta, o greitam klientu nugabenimui is vienos vietos i kita
7. esu buves vyr.g direktorium ir akademiku direktorium
8. Bendrauju su zaidejais. dazniausiai su darbine vazinejuos o per eventus nuosava pasiimu.
9. Man svarbiausia bus kad butu visi klientai patenkinti, paimti nuvezti ir pns. bus pasakyta tam tikra suma kiek reiks uzdirbt, o pertraukas jie patys susidelios kada jiems patogiau. bet kuriuo dienos laiku turi but bent vienas darbuotojas galintis paimt klienta.
Atgal į viršų Go down
Dalius




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2011-07-01

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atranka į Transporterių direktoriaus postą.   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-24, 14:33

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Dalius_Perfectino

2. Jūsų patirtis serveryje: 58000

3. Kodėl norite būti šios firmos direktoriumi: Esu daug pradirbęs šiame darbe, keletą kartų tapęs transporteriu uzdirbdamas tuometinio direktoriaus algos kriterijus. Dabar taip pat atėjau iš kito darbo ir uždirbau 30k taip įrodydamas, kad esu aktyvus ir galiu dirbt trans. Manau turiu patirties ir suprantu, kaip reikia skatint darbą tarp trans.

4. Ar esate dirbęs šiame darbe, jei taip kiek laiko: Taip. 4 kartus. Bendrai sudėjus apie keletą mėnesių išeitų.

5. Ką naujo (savito) ineštumėte į šį darbą: Skatinčiau žmones aktyviau dirbti, geriems darbuotojams pridurčiau premijas prie algos, po algų išmokėjimo stengčiaus padaryti keletą eventų tarp bendradarbių, kad jiems būtų linksmesnis žaidimas Smile.

6. Papasakokite kaip suprantate šį darbą: Tai darbas žaidėjams, kurie gerai žino mūsų serverio žemėlapį ir gali klientus nuvežti visur pagal jų užsakymą. Dirbantys šį darbą taip pat privalo gerai vairuoti, nesudaužyti mašinų vežant žmogų bei būti maloniems su klientais. Kaip ir kiekviename darbe darbuotojas turi tvarkingai elgtis, nesikeikti, nepalikinėti transporto priemonių belekur ir "nepridergt" garažo ;D.

7. Ar esate buvęs direktoriumi/pavaduotoju:TAIP

8. Ką veikiate prisijungęs serveryje (važinėjete su mašina, dirbate ir panašiai): Dirbu, kai uždirbu savo užsibrėžta ribą važinėju su nrg, bendrauju su žmonėmis.

9. Kokia bus jūsų darbuotojų darbo diena (pertraukos, darbo laikas, treniruotės ir panašiai): Darbuotojai privalės reaguoti į iškvietimus, aktyviai dalyvauti patikroje (treniruotėse), kur jie užsidirbs papildomų pinigų. Poilsis priklauso nuo darbuotojo darbo, jei daug uždirbęs, bus galima nedirbt. Jei darbuotojas mažai uždirbs, bus nenašus firmai, skatinsiu jį dirbti, o jei vistiek nedirbs ir neuždirbs reikiamos normos jam grės išmetimas. Neaktyvių taip pat laukia išmetimas. Jei viskas vyks sistemingai, manau bus galima nustatyti taxi polsio valandą, per kurią dirbčiau aš ir dar keletas mano draugų.
Atgal į viršų Go down
Eimis_Wadislovas




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2013-12-24

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atranka į Transporterių direktoriaus postą.   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-25, 01:42

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Eimis_Wade

2. Jūsų patirtis serveryje: 120k XP 3Metai

3. Kodėl norite būti šios firmos direktoriumi: Esu buves jau, ai nahui, prapisau karteli uz nesamones, bet jau geraii viskas, surimtejes, sutvarkyciau geriau nei kiti.

4. Ar esate dirbęs šiame darbe, jei taip kiek laiko: Amm, visi metai jau.

5. Ką naujo (savito) ineštumėte į šį darbą: Gaves pasakyciau, bet, kaipkurias taisykles atkurciau, pagrazinceu bisk, evencioku transporteriokam ir dusmanam, kuo linksmiau kad butu karoce

6. Papasakokite kaip suprantate šį darbą: Reik zmones veziot

7. Ar esate buvęs direktoriumi/pavaduotoju: Esu

8. Ką veikiate prisijungęs serveryje (važinėjete su mašina, dirbate ir panašiai): I Dirbu, i bazarinu, ajez, ko tik nori, viska veikiu.

9. Kokia bus jūsų darbuotojų darbo diena (pertraukos, darbo laikas, treniruotės ir panašiai): Ka blet?
Atgal į viršų Go down
John_Bond




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2013-01-21

Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Transporterių direktorius   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime2013-12-25, 15:19

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Radvis_Sanchez

2. Jūsų patirtis serveryje: 45 877 XP

3. Kodėl norite būti šios firmos direktoriumi: Nes noriu sukurti šio darbo gerą kolektyvą kuris bus aktyvus ir be abejo atsakingas kai dirba, noriu palaikyti tvarką, kad nebūtu visokių nesusipratimū ir t.t.

4. Ar esate dirbęs šiame darbe, jei taip kiek laiko: Esu dirbes 3 kartus pirmak artą 1 mėn ir 2 savaites, abtrą kartą 3 mėnesius ir dabar vis dar dirbu 1 mėn ir 3 savaites

5. Ką naujo (savito) ineštumėte į šį darbą: Gerų draugų, darbuotojų pelno ir be abejo mokančiu gerai bendrauti žmonių

6. Papasakokite kaip suprantate šį darbą: Šį darbą suprantu kaip nesustabdančiu tavęs dirbti jei esi su geru kolektyvu dirbi kol paaukština į geresnį postą tiesiog čia yra darbas kuris man išreiškia daug dalykų...

7. Ar esate buvęs direktoriumi/pavaduotoju: Esu buvęs bet ne šio darbo. Smile

8. Ką veikiate prisijungęs serveryje (važinėjete su mašina, dirbate ir panašiai): Draugauju su pažįstamais, reguoju į iškvietimus jei ko kam reikia padedu jei paprašo kad jį pavežt pavežu ir t.t. tiesiog nesėdžiu veltui. Smile

9. Kokia bus jūsų darbuotojų darbo diena (pertraukos, darbo laikas, treniruotės ir panašiai): Pagal man tinkama laiką bus ir treniruočių gal net padarysiu atostogų tarpus jei reikės dirbti visi dirbs pamatysiu kas nors nedirba bus numinusuota alga arba išmestas iš darbo!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Atranka į Transporterių direktoriaus postą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atranka į Transporterių direktoriaus postą.   Atranka į Transporterių direktoriaus postą. I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Atranka į Transporterių direktoriaus postą.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Medikų darbas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
www.gta.lg.lt FORUMAS :: Naujienos-
Pereiti į: