www.gta.lg.lt FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SAMP diskusijos
 
rodiklisGalleryLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Panesimai del neteisingo BAN

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Karolis_Corleone

Karolis_Corleone


Pranešimų skaičius : 47
Join date : 2010-10-25

Panesimai del neteisingo BAN Empty
RašytiTemos pavadinimas: Panesimai del neteisingo BAN   Panesimai del neteisingo BAN I_icon_minitime2014-01-21, 00:36

Žemiau pateikite pranešimus dėl neteisingo BAN, arba jei išsiuntėte sms ir negavote unban.
Atgal į viršų Go down
gintarasne




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2014-04-23

Panesimai del neteisingo BAN Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Panesimai del neteisingo BAN   Panesimai del neteisingo BAN I_icon_minitime2014-04-23, 17:48

Sveiki, žaidime buvau užsivadinęs savo vardu ir pavardę tai Gintaras_Makaras. Prieš porą dienų kaip ir visada žaidžiau jūsų serveryje, važiavau iš antro miesto į trečiaji (San Fierro) ir staiga iš oro užrašas Server closed connection, prašiau draugo, kad susisiektų su adminu ir išsiaiškintų kas ten nutiko, už ką aš tą baną gavau, pasirodo už speed hack'ą, po to savęs paklausiau, kas čia per dalykas, tokį tik iš Counter-strike laikų girdėjęs buvau, bet čia nieko panašaus niekada neturėjau. Aišku galimas daigtas, kad kažkam trūksta lėšų, ir nori uždirbti iš unbanų, arba aš kažkam labai nepatikau. Ne esu kažkoks tai mažas vaikas, kad naudočiau tuos visokius ,,pribumbasus", ir nelabai numanau kam to reikia lošiant internete.. Žaidžiau naktį, po bano rodė, kad serveris išjungtas.
Atgal į viršų Go down
Flashy




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2014-06-17

Panesimai del neteisingo BAN Empty
RašytiTemos pavadinimas: Unban   Panesimai del neteisingo BAN I_icon_minitime2014-06-17, 10:23

Tegul Linas,Paul ar kas nors kitas unbanina del speed hack.Draugas veze su inf ijunge nos ir pysom virs 275 Very Happy gavau auto ban del speed hack -.-
mano ip :5.20.56.16
Nick:Mykas_Flashy


Paskutinį kartą redagavo Flashy, 2014-06-17, 14:45. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Flashy




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2014-06-17

Panesimai del neteisingo BAN Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Panesimai del neteisingo BAN   Panesimai del neteisingo BAN I_icon_minitime2014-06-17, 14:44

Negavau Unban T_T
Atgal į viršų Go down
Flashy




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2014-06-17

Panesimai del neteisingo BAN Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tegul Linas,Paul ar kas nors kitas unbanina   Panesimai del neteisingo BAN I_icon_minitime2014-06-17, 15:05

Tegul Linas,Paul ar kas nors kitas unbanina del speed hack.Draugas veze su inf ijunge nos ir pysom virs 275 gavau auto ban del speed hack -.-
mano ip :5.20.56.16
Nick:Mykas_Flashy
Atgal į viršų Go down
Flashy




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2014-06-17

Panesimai del neteisingo BAN Empty
RašytiTemos pavadinimas: Unban   Panesimai del neteisingo BAN I_icon_minitime2014-06-24, 16:48

Gavau bana del heal per CS.Noriu unban.
ip:5.20.56.16
nick:Mykas_Flashy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Panesimai del neteisingo BAN Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Panesimai del neteisingo BAN   Panesimai del neteisingo BAN I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Panesimai del neteisingo BAN
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
www.gta.lg.lt FORUMAS :: ADMIN-
Pereiti į: